LED prozektoriai ir zibintuveliai - parduotuve

Prožektoriai nardymui | Povandeniniai prožektoriai

Prožektoriai nardymui

Vykstant į povandeninę kelionę, pirmiausia, ką reikia pasiimti su savimi tikrajam narui, tai yra specialus povandeninis prožektorius nardymui. Tai gali būti olos, nuskendusio laivo arba rifo ištyrinėjimas, naktinė  iškyla ar specialus vaizdo filmavimas, o gal paprasčiausias dieninis panardymas, kad geriau ir išsamiau ištirtumėte povandeninį objektą prožektoriaus šviesoje.

Bet kuriuo atveju spindulys prasiskverbiantis į  jūros ar ežero gylį padės nenuklysti, neišsimušti iš kurso, todėl profesionalus naras neners į gelmes be apšvietimo prietaiso.

Vienas povandeninis prožektorius – gerai, bet trys geriau

Verta pažymėti, kad į pagalbą pagrindiniam prožektoriui reikia pasiimti du pagalbinius: blykčiojantį ir atsarginį. Tai yra įprasta praktika, kuri yra oficialiai patvirtinta PADI standartais, kurią yra priėmę visi narai. Be to, prožektoriai nardymui turi virvelę ar  kokią kitokią pritvirtinimo detalę, kuriais galima pritvirtinti jį prie aprangos ar rankos, kad jo nepamestumėte vandens gelmėse.

Teisingai pasirinkti povandeniniai prožektoriai nardymui yra ne tik komforto įrodymas, bet daugeliu atžvilgių ir naro saugumas. Be to, tai yra viena iš svarbiausių nardymo tikslo atlikimo garantijų.  


Prekių palyginimas (0)


Povandeninis  žibintuvėlis LED Falcon Eye NEMO-5L Šviesos šaltinis: 5 LED Energijos šaltin..

4.27€

Povandeninis prožektorius Falcon Eye NEMO-3LŠviesos šaltinis: 3 LED Energijos šaltinis: 2 AA&nb..

2.95€

Žibintuvėlis nardymui Falcon Eye NEMO-7L Šviesos šaltinis: 7 LED Energijos šaltinis: 2 D elemen..

5.59€

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)